ÇALIŞMA İLKELERİMİZ

Hizmet ve ürün kalitesinin, çalışanların kalitesine bağlı olduğunu kabul etmiş firma olarak aşağıdaki ilkeleri hedefleyip bu bilinçle iş geliştirme süreçlerimizi yönetiriz:


DÜRÜSTLÜK, GÜVENİLİRLİK, SORUMLULUK

Tüm faaliyetlerde, ilişkilerde, yasalara ve etik kurallara bağlı kalmak; dürüst ve açık davranarak verilen sözleri tutmak; güvenilirlik, tutarlılık erdemlerinde öncü ve örnek olmak.


LİDERLİK 

Kurumsal yönetim, iş geliştirme ve proje yönetimi konularında güçlü bir yapıya, sisteme sahip olarak hızlı, güvenli ve sonuç alıcı hizmet üretir.


YENİLİKÇİLİK, YARATICILIK VE DEĞİŞİME AÇIKLIK

Sektördeki ve teknolojideki değişiklikleri/gelişmeleri takip etmek; sürekli öğrenme, yenilikçilik ve iyileştirme prensiplerini esas alarak, yaratıcılık becerilerinin geliştirilmesini desteklemek ve şirketin ilerlemesini sağlamak.


VERİMLİLİK VE ETKİNLİK

Tüm faaliyetlerde proaktif davranarak fırsatları başarıya dönüştürmek; verimli, kaynakların etkin kullanıldığı, karlı bir şirket olmak.


KALİTE VE SONUÇ ODAKLILIK

Ürün ve hizmetleri, evrensel standartlarda; planlanan zaman, kalite ve maliyetlerde sunmak. Belirlenen hedeflere; ölçülebilir, izlenebilir parametreler yoluyla iş sonuçlarıyla ilişkilendirerek ulaşmak.


ŞEFFAFLIK

Demokratik yönetim tarzını benimseyerek çalışanların yönetim ve karar süreçlerine etkin ve yetkin katılımını sağlamak. Bu yaklaşım sonucu kararlarda açıklık ve uygulamada şeffaflık sağlamak.


ÇALIŞAN VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerini varlık nedeni olarak görmek, onlara katma değerli ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyeti sağlamak. Çalışanlarının gurur duyduğu ve geleceğe güvenle baktığı bir kurum olmak.


EKİP ÇALIŞMASI

Belirlenen ortak hedef ve değerler doğrultusunda, bir bütünün içerisinde; sorumluluklarının bilincinde, uyumlu, paylaşımcı, uzlaşmacı ve daima ülke ve şirket menfaatlerini gözeterek çalışmak.


KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK

Sosyal ve çevre sorumluluklarının bilincinde proaktif bir kuruluş olarak faaliyetlerinden toplumu yararlandırmak ve bilinçlendirmek.

Formu Doldur

PlanetPay'in ayrıcalıklar dünyasına girmenin ilk adımını şimdi tamamla!

diyarbakır kombi diyarbakır kombi servisi diyarbakır kombi arıza kombi servisi diyarbakır sondaj

Bizi Takip Edin