İşverenler tarafından çalışanlarının yemek ihtiyacına yönelik, aylık belirli miktarlarda yükleme yapılan kartlardır. Kartlar üye noktalarımızda kullanıcısına bakiyesi kadar fayda sunmaktadır. PlanetPay yemek kartı Türkiyede geçerli oldugu üye işyeri bakımından sınırsız seçme özgürlügü sunmaktadır.

PlanetPay yemek kartlarınızı anlaşmalı oldugumuz uye isyerlerinden dileginiz gibi harcayabilir ödemelerinizi kolay ve güvenli bir sekilde yapabilirsiniz.

Kampanya şartlarını yerine getiren PlanetPay yemek kartı kullanıcıları anlaşmalı olunan üye noktalarından harcadıkça PlanetPara kazanir.

Geniş üye ağımız sayesinde tüm Türkiyede kullanabilirsiniz.

Türkiyedeki tüm marketlerde kartınızı kullanabilirsiniz.

Bizimle irtibata geçerek veya tüm banka,ptt ve diger atmlerden kart şifrenizi girerek güvenli ödeme yapabilirsiniz.

Bizimle irtibata geçerek veya tüm banka,ptt ve diger atmlerden kart şifrenizi girerek güvenli ödeme yapabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerine başvuru yapıp bireysel olarak da PlanetPay kart kullanıcısı olabilirsiniz.

Kayıp çalıntı durumunda online veya 7/24 canli destek hattımıza başvuru yapabilir kartınızı bloke edebilirsiniz. Kayıp çalıntı durumunda bakiyeniz yeni kartınıza aktarılır ve keyifli alışverişinizi sürdürebilirsiniz. Bireysel kart kullanıcısı değilseniz firmanızı bilgilendirmeli ve firmanız üzerinden başvuru yapmalısınız. Kayıp çalıntı durumunda yeni kartınızın kart ücretini ödedikten sonra önceki bakiyeniz yeni kartınıza yüklenmiş bir şekilde gönderilir.

PlanetPay mobil uygulamamızdan veya online olarak web sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Planetpay yemek bakiyenizi sadece yemek ve market alışverinislerinizde kullanabilirsiniz diğer harcamaları yapabilmek için bakiye yuklemelisiniz.

Firmanız üzerinden veya bireysel kart kullanıcısıysanız müşteri hizmetleri destek hattımızdan bize başvuru yapabilirsiniz?

Kayıp ya da çalıntı kartınızı bulursanız bizimle irtibata geçiniz.

Tüm Türkiyedeki gıda market restorant vb. hizmet sunan işyerlerinde PlanetPay kartınızı kullanabilirsiniz

PlanetPay kartlarınızla izniniz ve bilginiz dahilinde herkes harcama yapabilir.

Kartınızla yaptığınız tüm harcama detaylarını online olarak planetpay.com.tr web sayfamızdan kullanıcı adı ve şifrenizi girerek, PlanetPay mobil uygulamamız üzerinden ve müşteri hizmetleri destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Formu Doldur

PlanetPay'in ayrıcalıklar dünyasına girmenin ilk adımını şimdi tamamla!

diyarbakır kombi diyarbakır kombi servisi diyarbakır kombi arıza kombi servisi diyarbakır sondaj

Bizi Takip Edin